کلیه حقوق محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
آذربایجان شرقی |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
ورزقان |
علیزاده |
مستقل |
1 |
|
ملکان |
سلمان خدادادی |
مستقل |
1 |
|
هشترود و چاراویماق |
سید حمزه امینی |
مستقل |
1 |
|
تبریز، اسکو و آذرشهر |
مسعود پزشکیان علیرضا بیگی |
اصلاحطلب اصولگرا |
6 |
|
|
||||
|
||||
سراب و مهربان |
یوسف داوودی مجید نصیر پور |
مستقل اصلاحطلب |
* |
|
بناب |
اعزازی |
مستقل |
1 |
|
بستانآباد |
محمد وحدتی |
مستقل |
1 |
|
مرند و جلفا |
محمد حسننژاد محمد شافعی |
مستقل اصلاحطلب |
1 |
|
مراغه و عجب شیر |
مهدی دواتگری محمدعلی حسینزاده |
صدایملت مستقل |
1 |
|
میانه |
2 |
|
||
کلیبر و هوراند |
قلیالله قلیزاده |
اصولگرا |
1 |
|
اهر و هریس |
بیتالله عبدالهی مهدی حسینیان |
|
1 |
* |
شبستر |
1 |
|
آذربایجان غربی |
|
|||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
بوکان |
1 |
|
||
مهاباد |
1 |
|
||
خوی |
1 |
|
||
ماکو و چالداران |
1 |
|
||
نقده و اشنویه |
1 |
|
||
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ |
2 |
|
||
سرشت و پیرانشهر |
1 |
|
||
ارومیه |
3 |
|
اردبیل |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
پارس آباد و بیله سوار |
ایرج بیگدلو |
مستقل |
1 |
* |
شکور پورحسین |
* |
|||
خلخال و کوثر |
بشیر خالقی |
مستقل |
1 |
|
مشکین شهر |
ولی ملکی |
مستقل اصولگرا |
1 |
* |
محمود عباسزاده مشکینی |
* |
|||
گرمی |
میرحمایت میرزاده |
اصلاحطلب |
1 |
|
اردبیل، نمین، سرعین و نیر |
رضاکریمی |
اصلاحطلب |
3 |
|
ایلام |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
دهلران، آبدانان و درهشهر |
1 |
|
||
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران |
2 |
|
اصفهان |
|
|||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
کاشان، آران و بیدگل |
سید جواد ساداتی نژاد |
اصولگرا |
1 |
|
اصفهان |
5 |
|
||
خوانسار و گلپایگان |
علی بختیار |
اصلاحطلب |
1 |
|
قمصر و نطنز |
مرتضی صفاری |
مستقل |
1 |
|
شاهین شهر، برخوار و میمه |
حسینعلی حاجیدلیگانی |
اصولگرا |
1 |
|
نجفآباد، تیران و کرون |
ابوالفضل ابوترابی |
اصولگرا |
1 |
|
نائین، خور و بیایانک |
عباسعلی پوربافرانی |
مستقل |
1 |
|
اردستان |
سید صادق طباطبائینژاد |
اصولگرا |
1 |
|
شهرضا |
1 |
|
||
فلاورجان |
سید ناصر موسوی لارگانی |
اصولگرا |
1 |
|
مبارکه |
1 |
|
||
چادگان، فریدونشهر و فریدن |
اکبر ترکی |
اصولگرا |
1 |
|
لنجان |
محسن کوهکن |
اصولگرا |
1 |
|
سمیرم |
1 |
|
||
خمینیشهر |
1 |
|
البرز |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوم |
ساوجبلاغ |
محمود بهمنی |
1 |
|
|
کرج |
عزیر اکبریان محمدجواد کولیوند |
2 |
|
بوشهر |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
دشتستان |
محمد باقر سعادت |
اصلاحطلب |
1 |
|
کنگان، دیر و جم |
سکینه الماسی |
مستقل |
1 |
|
دشتی و تنگستان |
سید کمال شهریاری |
اصولگرا |
1 |
|
بوشهر، گناوه و دیلم |
عبدالحمید خدری |
اصلاح طلب |
1 |
|
تهران |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
دماوند و فیروزکوه |
احمدرسولینژاد |
مستقل |
1 |
|
ورامین و پیشوا |
نقوی حسینی |
اصولگرا |
1 |
|
رباط کریم |
1 |
|
||
شهریار |
1 |
|
||
پاکدشت |
محمد قمی |
اصلاحطلب |
1 |
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
30 |
|
چهارمحال و بختیاری |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
شهرکرد |
1 |
|
||
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار |
1 |
|
||
بروجن |
1 |
|
||
لردگان |
محمد خالدی سردشتی |
مستقل |
1 |
|
|
خراسان جنوبی |
||||
حوزه انتخابیه |
دور اولدور اول
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
بیرجند و درمیان |
سید محمد باقر عبادی |
اصولگرا |
1 |
|
قائنات |
فرهاد فلاحتی |
اصولگرا |
1 |
|
نهبندان و سربیشه |
نظر افضلی |
اصولگرا |
1 |
|
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه |
محمد رضا امیر حسن خانی |
مستقل |
1 |
|
خراسان رضوی |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
چناران و طرقبه |
محمد دهقان |
اصولگرا |
1 |
|
مشهد و کلات |
5 |
|
||
گناباد |
حمید بنایی |
مستقل |
1 |
|
تربت حیدریه |
سعید باستانی |
مستقل اصولگرا |
1 |
* |
ابوالقاسم خسروری |
* |
|||
درگز |
1 |
|
||
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد |
بهروز بنیادی |
اصلاحطلب |
1 |
|
نیشابور |
2 |
|
||
خواف و رشتخوار |
محمود نگهبان سلامی |
اصلاحطلب |
1 |
|
فریمان و سرخس |
احسان قاضیزاده |
اصولگرا |
1 |
|
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب |
مقصودی سبحانی فر |
مستقل اصلاحطلب |
2 |
|
قوچان و فاروج |
رستمیثانی |
اصولگرا |
1 |
|
تربت جام و تایباد |
رحیمی |
مستقل |
1 |
|
خراسان شمالی |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
بجنورد |
علی اکبری |
اصلاحطلب |
2 |
|
علیقربانی |
اطلاحطلب |
|
||
شیروان |
عبدالرضا عزیزی |
مستقل |
1 |
|
اسفراین |
هادی قوامی |
اصولگرا |
1 |
|
خوزستان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
اهواز |
3 |
|
||
ماهشهر، امیدیه و هندیجان |
حبیب آقاجری |
اصولگرا |
1 |
|
شوش |
سیدراضی نوری |
اصولگرا |
1 |
|
اندیمشک |
فریدون حسنوند |
اصولگرا |
1 |
|
شوشتر |
سهراب گیلانی |
مستقل |
1 |
|
مسجد سلیمان |
1 |
|
||
دزفول |
عباس پاپی زاده |
مستقل |
1 |
|
رامهرمز |
اقبال محمدیان |
مستقل |
1 |
|
خرمشهر |
عبدالله سامری |
مستقل |
1 |
|
شادگان |
مجید ناصری نژاد |
اصولگرا |
1 |
|
دشتآزادگان |
قاسم ساعدی |
اصولگرا |
1 |
|
آبادان |
3 |
|
||
ایذه و باغملک |
1 |
|
||
بهبهان |
محمودرضاضرغامی |
اصلاحطلب |
1 |
|
زنجان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
زنجان و طارم |
2 |
|
||
ابهر و خرمدره |
محمدرضاخانمحمدی محمد عزیزی |
اصولگرا مستقل |
1 |
* |
خدابنده |
احمد بیگدلی البرز حسینی |
مستقل مستقل |
1 |
* |
ماهنشان، انگوران و ایجرود |
مرتضی خاتمی |
مستقل |
1 |
|
سمنان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
سمنان و مهدیشهر |
1 |
|
||
شاهرود |
سیدحسن حسینی شاهرودی |
اصولگرا |
1 |
|
دامغان |
حسن بیگی |
مستقل |
1 |
|
گرمسار و آرادان |
غلامرضا کاتب |
مستقل |
1 |
|
سیستان و بلوچستان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
زاهدان |
علیم یارمحمدی |
اصلاحطلب |
2 |
|
|
||||
خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین |
علی کرد |
مستقل |
1 |
|
سراوان |
محمدباسط درازهی |
مستقل |
1 |
|
زابل |
حبیبالله دهمرده احمد علی کیخا |
مستقل مستقل |
2 |
|
چابهار، نیکشهر و کنارک |
عبدالغفور ایراننژاد |
مستقل |
1 |
|
ایرانشهر و سرباز |
عبدالناصردرخشان |
اصلاحطلب |
1 |
|
فارس |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
نیریز و استهبان |
فرهاد طهماسبی اصغر محمودی |
اصولگرا مستقل |
1 |
* |
شیراز |
4 |
|
||
لامرد و مهر |
محسن علوی |
اصلاحطلب |
1 |
|
داراب و زرین دشت |
محمدجوادعسگری رضا انصاری |
اصولگرا اصلاحطلب |
1 |
* |
خرامه، سروستان و کوار |
داریوشاسماعیلی |
اصولگرا |
1 |
|
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت |
1 |
|
||
آباده، بوانات و خرمبید |
زارع |
مستقل |
1 |
|
لارستان، خنج و گراش |
جمشید جعفرپور |
اصولگرا |
1 |
|
جهرم |
1 |
|
||
اقلید |
سیدحسینافضلی |
مستقل |
1 |
|
سپیدان |
1 |
|
||
رستم و ممسنی |
1 |
|
||
کازرون |
رضازاده |
مستقل |
1 |
|
فسا |
جمالی نوبندگانی |
مستقل |
1 |
|
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند |
کوروش کرم پور |
اصلاحطلب |
1 |
|
قزوین |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دور دوم |
قزوین و آبیک |
سيده حميده زرآبادي |
اصلاحطلب |
2 |
|
تاکستان |
بهمن طاهرخانی |
اصلاحطلب |
1 |
|
بوئینزهرا |
روح الله بابایی |
اصلاحطلب |
1 |
|
قم |
|||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
|
قم |
احمد امیرآبادی علی لاریجانی مجتبی ذولنوری |
اصولگرا مستقل اصولگرا |
3 |
|
|
|
|||||
کردستان |
|||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
گرایش |
تعداد کرسی |
دوردوم |
|
بیجار |
حمدالله کریمی |
اصلاحطلب |
1 |
|
|
مریوان و سروآباد |
منصور مرادی امید کریمیان |
مستقل مستقل |
1 |
* |
|
سقز و بانه |
محسن بیگلری |
مستقل |
1 |
|
|
قروه و دهگلان |
علی محمد مرادی |
مستقل |
1 |
|
|
سنندج، دیوان دره و کامیاران |
2 |
|
کرمان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
کرمان و راور |
2 |
|
||
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر |
1 |
|
||
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعهگنج |
1 |
|
||
جیرفت و عنبرآباد |
1 |
|
||
بافت، رابر، ارزوئیه |
1 |
|
||
سیرجان و بردسیر |
شهباز حسن پور بیگلری |
1 |
|
|
شهربابک |
علی اسدی |
1 |
|
|
رفسنجان و انار |
1 |
|
||
زرند و کوهبنان |
حسین امیریخامکانی |
1 |
|
کرمانشاه |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
اسلامآباد غرب |
حشمتالله فلاحتپیشه |
1 |
|
|
کنگاور و بیستون |
حسن سلیمانی |
1 |
|
|
سنقر و کلیایی |
سیدجواد حسینی کیا |
1 |
|
|
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب |
فرهاد تجری |
1 |
|
|
پاوه |
شهاب نادری |
1 |
|
|
کرمانشاه |
(1)عبدالرضا مصری |
3 |
|
|
|
کهگیلویه و بویراحمد |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
بویراحمد و دنا |
1 |
|
||
کهگیلویه و بهمئی |
عدل هاشمیپور |
1 |
|
|
گچساران |
1 |
|
گلستان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
علیآباد کتول |
1 |
|
||
گنبد کاووس |
قرجهطیار |
1 |
|
|
رامیان و آزادشهر |
1 |
|
||
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز |
1 |
|
||
مینودشت و کلاله |
1 |
|
||
گرگان و آققلا |
2 |
|
گیلان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
آستارا |
ولی داداشی |
1 |
|
|
فومن |
1 |
|
||
لنگرود |
1 |
|
||
تالش، رضوانشهر و ماسال |
1 |
|
||
لاهیجان و سیاهکل |
1 |
|
||
صومعهسرا |
1 |
|
||
انزلی |
1 |
|
||
رودسر و املش |
اسدالله عباسی |
1 |
|
|
آستانه اشرفیه |
1 |
|
||
رودبار |
1 |
|
||
رشت |
3 |
|
لرستان |
|||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
|
خرمآباد |
2 |
|
|||
سلسله و دلفان |
1 |
|
|||
کوهدشت |
1 |
|
|||
الیگودرز |
1 |
|
|||
درود و ازنا |
1 |
|
|||
پلدختر |
1 |
|
|||
بروجرد |
2 |
|
مازندران |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
بابل |
2 |
|
||
ساری |
2 |
|
||
نوشهر و چالوس |
1 |
|
||
نکا، بهشهر و گلوگاه |
1 |
|
||
آمل و لاهیجان |
1 |
|
||
بابلسر و فریدونکنار |
1 |
|
||
نور و محمودآباد |
1 |
|
||
قائمشهر، سوادکوه و جویبار |
2 |
|
||
رامسر، تنکابن، عباسآباد |
1 |
|
مرکزی |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
اراک، کمیجان و خنداب |
2 |
|
||
شازند |
1 |
|
||
دلیجان و محلات |
1 |
|
||
ساوه و زرندیه |
1 |
|
||
خمین |
1 |
|
||
تفرش، آشتیان و فراهان |
1 |
|
هرمزگان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
میناب، جاسک و سیریک |
1 |
|
||
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی |
3 |
|
||
بندرلنگه، بستک، پارسیان |
خالد زم زم نژاد احمد جباری |
1 |
|
همدان |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
رزن |
حسن لطفی |
|
1 |
|
عطاالله سلطانی صبور |
|
|||
اسدآباد |
اکبر رنجبرزاده |
1 |
|
|
نهاوند |
حسن بهرامنیا |
1 |
|
|
بهار و کبودرآهنگ |
محمد علی پورمختار |
1 |
|
|
تویسرکان |
محمدمهدی مفتح |
1 |
|
|
ملایر |
محمد کاظمی |
2 |
|
|
همدان |
2 |
|
یزد |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
یزد و صدوق |
سیدابوالفضل موسوی |
1 |
|
|
اردکان |
محمدرضا تابش |
1 |
|
|
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم |
1 |
|
||
تفت و میبد |
کمال دهقانی |
1 |
|
اقلیتهای مذهبی |
||||
حوزه انتخابیه |
نامزد(ها) |
دور اول |
تعداد کرسی |
دور دوم |
زرتشتیان |
1 |
|
||
کلیمیان |
مرهصدق |
1 |
|
|
ارامنه شمال |
کارن خانلری |
1 |
|
|
آشوری |
یوناتن بتکلیا |
1 |
|
|
ارامنه جنوب |
1 |
|